Vykdymo modulis

EcoCost::Vykdymas – tai programinė įranga, skirta viešųjų pirkimų vykdymui bei jų priežiūrai. Sistema automatiškai atlieka daugybę funkcijų, kurios įprastai reikalauja ne tik didelių žmogiškųjų ir laiko resursų, tačiau ir itin nuoseklios tvarkos pirkimų vykdyme.

Nauda

 • Organizacijai

  Didina veiklos efektyvumą – trumpina viešųjų pirkimų procedūrų laiką;
  Didina veiklos lankstumą –  leidžia greitai reaguoti į pokyčius;
  Mažina kaštus – taupo darbuotojų laiką bei sąnaudas darbo priemonėms, nes nebelieka poreikio kopijuoti ir fiziškai perduoti popierinius     dokumentus, juos archyvuoti;
  Užtikrina informacijos atsekamumą bei saugumą  – sistema pasiekiama tik autorizuotiems vartotojams.

 • Vadovams

  Greitesnis ir efektyvesnis sprendimų priėmimo procesas –  pasiekti dokumentus, stebėti užduočių vykdymą, inicijuoti norimus procesus galima bet kur ir bet kada;
  Patogesnis procesų ir jų dalyvių valdymas –  paprasta stebėti viešųjų pirkimų procesus ir operatyviai priimti sprendimus, užduotys niekada nebus pamirštos.

 • Darbuotojams

  Visada žinosite savo užduotis – neturėsite galimybės suklysti ar pavėluoti, gausite informaciją apie priskirtas užduotis bei priminimus apie artėjančius terminus;
  Greičiau ir patogiau parengsite ir visada surasite dokumentus –  aktualios dokumentų versijos bus lengvai pasiekiamos, o dirbsite tik su paskutinėmis viešųjų pirkimų dokumentų versijomis;
  Dokumentų derinimo eigos stebėjimas – galėsite stebėti eigą dokumentų  derinimo eigą bei matyti kolegų komentarus.

1

Iniciavimo pažymos rengimas

Sistemoje gali būti generuojama pirkimo iniciavimo pažyma, kuri gali būti naudojama pirkimui tvirtinti.

2

Skelbimo apie pirkimą generavimas

Sistema, priklausomai nuo pirkimo būdo, generuoja tarptautinio skelbimo apie pirkimą, SK1, SK4, SK6 formas patogiam informacijos sukėlimui į VPT sistemą.

3

Pirkimo sąlygų generavimas

Sistema generuoja skirtingus pirkimo sąlygų šablonus, priklausomai nuo pirkimo būdo bei pirkimo rezultato vertinimo tvarkos.

4

Pirkimo dokumentų pakeitimai

Sistema generuoja visas pirkimo dokumentų pakeitimo versijas bei pateikia jų kaitos ataskaitą.

5

Pasiūlymo formos generavimas

Pirkimo specialistas arba pirkimo iniciatorius redaguodamas pirkimo objekto nustatymus ir struktūrą, sukuria pasiūlymo formą.

6

Tiekėjų apklausos pažymos generavimas

Tiekėjų apklausos pažyma yra generuojama iš šablono, sistemoje esančių duomenų ir pasiūlymų duomenų, kurie įvesti ranka arba importuoti.

7

Vokų atplėšimo protokolo generavimas

Vokų atplėšimo protokolas generuojamas pagal protokolo šabloną, jame įvedant pasiūlymų duomenis.

8

Kvalifikacijos vertinimo protokolo generavimas

Kvalifikacijai vertinti sistemoje sudaroma kvalifikacijos vertinimo lentelė, kurioje galima žymėti vertinimo rezultatus ir pastabas. Sistema sugeneruoja protokolą ir pranešimų tiekėjams tekstus.

9

Pasiūlymų vertinimo protokolo generavimas

Pasiūlymams keliamų reikalavimų vertinimams, techninių pasiūlymų vertinimams sudaroma pasiūlymų vertinimo lentelė, kurioje galima žymėti vertinimo rezultatus ir pastabas. Sistema sugeneruoja protokolą ir pranešimų tiekėjams tekstus.

10

Laimėtojų eilės paskelbimo protokolo generavimas

Sistema automatiškai suranguoja pasiūlymus eilėje pagal kainą arba ekonominį naudingumą. Sistema sugeneruoja protokolą ir pranešimų tiekėjams tekstus.

11

Ataskaitų generavimas

Iš sistemoje įvestų duomenų galima generuoti pirkimo procedūrų ataskaitą, patogiam informacijos sukėlimui į VPT sistemą.

12

Pirkimų statusų stebėsena ir kontrolė

Sistemoje pirkimo statusas keičiasi automatiškai priklausomai nuo pirkimo specialistų atliekamų veiksmų.

Copyright © 2017 EcoCost. Visos teisės saugomos.