[PERKANČIOSIOS ORGANIZACIJOS PAVADINIMAS]

 

 

KVIETIMAS Į SUSITIKIMĄ​​ RINKOS KONSULTACIJAI

 

[PIRKIMO PAVADINIMAS]

 

[data]​​ Nr.​​ [numeris]

[vieta]

 

[Perkančiosios organizacijos pavadinimas], juridinio asmens kodas​​ [juridinio asmens kodas], adresas​​ [adresas]​​ (toliau -​​ perkančioji organizacija), planuoja vykdyti viešąjį pirkimą siekiant įsigyti ​​ [pirkimo objekto pavadinimas]​​ [(toliau -​​ prekes) / (toliau - paslaugas) / (toliau- darbus)].

Siekdami parengti pirkimo sąlygas atitinkančias naujausias rinkos​​ tendencijas ir galimybes bei užtikrinančias sąžiningą​​ tiekėjų konkurenciją, vadovaudamiesi Viešųjų pirkimų įstatymo 27 straipsniu, kviečiame​​ iki​​ [data]​​ atvykti į susitikimą dėl pirkimo​​ objekto​​ aptarimo​​ adresu​​ [susitikimo vietos​​ adresas].​​ 

Pagrindiniai klausimai, kuriuos numatoma aptarti:

1)​​ [pvz., kokie parametrai yra svarbiausi perkant aukščiau nurodytą pirkimo objektą]?

2)​​ [pvz., ar Jūsų siūlomi sprendimai gali riboti kitų​​ tiekėjų​​ galimybes dalyvauti​​ pirkime]?

3)​​ [pvz., kokia Jūsų siūlomos produkcijos standartinė kaina]?

Prašome​​ konkrečią​​ susitikimo datą ir laiką suderinti su perkančiosios organizacijos atstovu​​ [vardas] [pavardė],​​ [pareigos], tel.​​ [tel. numeris], el. p.​​ [el. p. adresas].

 

Paaiškiname, kad ši rinkos konsultacija yra skelbiama iki viešojo pirkimo pradžios.​​ Rinkos konsultacija nėra skelbimas apie viešąjį pirkimą​​ ar išankstinis skelbimas apie viešąjį pirkimą. Šios​​ rinkos konsultacijos paskelbimu dalyviai nėra kviečiami varžytis dėl viešojo pirkimo sutarties.

Susitikimų dalyviai konsultacijas teikia​​ neatlygintinai. Jokios išlaidos​​ konsultacijų​​ dalyviams neatlyginamos. Dalyvavimas teikiant konsultacijas nepanaikina teisės ateityje teikti pasiūlymą viešajame pirkime. Rinkos konsultacijų metu gauta informacija, nepažeidžiant​​ Viešųjų pirkimų įstatymo reikalavimų, bus naudojama priimant sprendimus dėl pirkimo organizavimo ir vykdymo.​​ 

Susitikimų metu gauti atsakymai į perkančiosios organizacijos klausimus bus skelbiami viešai, išskyrus gautą informaciją apie kainas.

 

_____________________

 

Puslapis​​ 1​​ iš​​ 1