Ieškome testuotojo

Siūlome prisidėti prie inovatyvios ir augančios IT įmonės, kurioje skatinamas darbuotojų kūrybiškumas ir saviraiška. UAB „EcoCost“ kuria naujus programinės įrangos produktus, kuriais naudojasi didžiausios organizacijos Lietuvoje.

DĖMESIO IT NAUJOKAI – MES JŪSŲ LAUKIAM.

Jeigu tu esi karjeros IT srityje pradžioje, pavyzdžiui taške 0 (nulis). Tu gali pas mus prašyti įsidarbinti. Mes ieškome labai motyvuotų, augti pasiruošusių žmonių, kurie gal greitai išmokti naujų dalykų ir įgyti įgūdžių.

Šiuo metu ieškome

TESTUOTOJO

Darbo pobūdis:

  • testavimo scenarijų rašymas Cucomber studio platformoje;
  • testavimo scenarijų fiksavimas TestComplete platfromoje;
  • automatiškai sugeneruotų automatinių testų palaikymas TestComplete platfromoje;
  • rankinis testavimas;
  • klaidų dokumentavimas ir jų ištaisymo statuso koordinavimas JIRA platformoje

Reikalavimai:

  • motyvacija;
  • savarankiškumas, organizuotumas, atsakomybė;
  • gebėjimas greitai mokytis.

Atlyginimo dydis „ant popieriaus“: 1200,00 Eur.

Atlyginimo dydis „į rankas“: 785.91 Eur

Laukiame Jūsų CV adresu: r.gelumbauskiene@ecocost.lt

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.