Siūlome prisidėti prie inovatyvios ir augančios IT įmonės, kurioje skatinamas darbuotojų kūrybiškumas, saviraiška. UAB „EcoCost“ kuria naujus programinės įrangos produktus, kuriais naudojasi didžiausios organizacijos Lietuvoje. Taip pat planuojama plėtra į užsienio rinkas.

Šiuo metu ieškome

PARDAVIMŲ SPECIALISTO

Darbo pobūdis:

  • aktyvių viešųjų pirkimų valdymo programinės įrangos pardavimų vykdymas;
  • aktyvi naujų klientų paieška ir bendravimas su esamais;
  • komercinių pasiūlymų rengimas;
  • nuolatinis konkurencinės aplinkos stebėjimas ir analizė.

Reikalavimai:

  • ne mažesnė nei 1 m. aktyvių pardavimų patirtis;
  • orientacija į klientą, santykių kūrimą ir palaikymą;
  • savarankiškumas, organizuotumas, atsakomybė;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

  • Darbo patirtis su Ecocost pirkimų sistema;
  • Viešųjų pirkimų žinios.

Alga (neatskaičius mokesčių): 900-1400,00 Eur.

Laukiame Jūsų CV adresu: r.gelumbauskiene@ecocost.lt

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.